>>|Recrutam|Servere|Sa-MP|Metin2|Minecraft|Cs 1.6 |<<
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

>>|Recrutam|Servere|Sa-MP|Metin2|Minecraft|Cs 1.6 |<<


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ParaMedics - APLICATII [ON]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
JoBBeN
Membru



Mesaje : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 04/05/2014

ParaMedics - APLICATII [ON] Empty
MesajSubiect: ParaMedics - APLICATII [ON]   ParaMedics - APLICATII [ON] EmptyDum Mai 04, 2014 5:04 pm

Model Cerere :


                                                                              Nick:
                                                                             Level:
                                                                    Poza /stats :
                                De ce doresti sa intri in ParaMedics? :
                                                                   Varsta reala :
                                                             O mica descriere :
                                                                Alte precizari ? :                                
       



   
Sus In jos
p0kerr
Membru



Mesaje : 3
Puncte : 3
Data de inscriere : 04/05/2014

ParaMedics - APLICATII [ON] Empty
MesajSubiect: Re: ParaMedics - APLICATII [ON]   ParaMedics - APLICATII [ON] EmptyDum Mai 04, 2014 6:21 pm

Nick:p0kerr.
                                                                            Level: 13
                                                                   Poza /stats : Nu am 7 zile,daca e nevoie imi spuneti.
                               De ce doresti sa intri in ParaMedics? : Pentru ca e o factiune frumoasa.
                                                                  Varsta reala : 15
                                                            O mica descriere : Imi plac automobilele , am 15 ani si sunt din Bistrita.
                                                               Alte precizari ? : -
Sus In jos
 
ParaMedics - APLICATII [ON]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ParaMedics - Reclamatii Membri
» APLICATII [ON]
» Aplicatii Ballas
» Aplicatii[DESCHISE]
» APLICATII TESTERI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
>>|Recrutam|Servere|Sa-MP|Metin2|Minecraft|Cs 1.6 |<< :: RPG Fast-Zone :: Factiuni :: ParaMedics-
Mergi direct la: